• SAMOCHODY Z POLSKICH SALONÓW. Dostępne od ręki, +1 dla Ciebie

O NAS

Na rynku działamy już od niemal 25 lat.

Zaufało nam tysiące Klientów, którzy po kilku latach wracają do nas po kolejne samochody, to dla nas ogromna satysfakcja i najlepsza rekomendacja.

KRAJOWE POCHODZENIE

W ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt samochodów w młodych rocznikach, pochodzących wyłącznie z Polskiej Sieci Salonów Dealerskich. Oferujemy do sprzedaży samochody bezwypadkowe, z udokumentowanym przebiegiem i pełną historią serwisową.
Przed dokonaniem zakupu umożliwiamy sprawdzenie auta w Serwisie lub na Stacji Kontroli Pojazdów, a także pomiar czujnikiem lakieru.

KOMPLET DOKUMENTÓW

Wszystkie samochody sprzedajemy z kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji. Na nasze samochody wystawiamy fakturę VAT 23% z możliwością odliczenia podatku VAT lub fakturę VAT Marża. Dzięki temu nasi Klienci mają zapewnione 100% bezpieczeństwa transakcji!

ZAKUP Z GWARANCJĄ

Naszym Klientom umożliwiamy zakup auta z Polisą Gwarancyjną czyli ubezpieczeniem mechanicznych i elektrycznych awarii pojazdu. Polisę opłacamy dla Państwa i dołączamy do kompletnej dokumentacji auta.

Ponadto jesteśmy uczestnikiem ogólnopolskiej kampanii „Sprawdzony Niekręcony”. Wspieramy inicjatywę, która ma na celu wyeliminowanie z rynku procederu „kręcenia liczników”. Uczestnictwo w akcji to potwierdzenie, że należymy do grona uczciwych sprzedawców samochodów i dajemy Pisemną Gwarancję Przebiegu.

ORŁY MOTORYZJACJI

Jesteśmy laureatem nagrody Orły Motoryzacji 2018 i 2019.

Nagroda przyznawana na podstawie pozytywnych ocen i opinii Klientów – dziękujemy.

TAJEMNICZY KLIENT

Przeszliśmy pozytywnie badanie Tajemniczego Klienta.

„Zaświadcza się, że firma charakteryzuje się najwyższą jakością obsługi klienta oraz profesjonalną wiedzą z zakresu motoryzacji. Zaświadczenie jest potwierdzeniem kompetencji i wiedzy praktycznej personelu przedsiębiorstwa.”

BIURO OBSŁUGI

Naszym celem jest budowanie rozpoznawalnej marki, która nadaje nowy kierunek sprzedaży samochodów, zmierzający do pełnego zadowolenia Klientów.

Na miejscu Nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz doradztwo w zakresie zakupu samochodu. Zapraszamy serdecznie.

NASZA FIRMA

Masz pytania? Zadzwoń teraz!
606 504 729 | 888 962 043
Ta strona korzysta z plików cookie w celu zwiększenia wygody przeglądania.