• ⌚ GODZINY OTWARCIA : Poniedziałek - Piątek: 9 - 17 | Sobota: 9 - 13 | Niedziela: Zamknięte
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie strony internetowej. 

O FIRMIE

Firma to ludzie, którzy ją tworzą. My jesteśmy fanami motoryzacji i od lat realizujemy swoją pasję w codziennej pracy. Sami doskonale wiemy, jak duże znaczenie ma znalezienie i wybór właściwego samochodu. Dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, wyszukujemy tylko zadbane auta kupione jako nowe w Polskich Salonach. Dokonując decyzji o zakupie samochodu kierujemy się wieloma czynnikami. Nie tylko ceną, ale przede wszystkim stanem. Zawsze stawiamy na udokumentowany przebieg oraz zweryfikowaną historię pojazdu. Pozyskujemy takie auta jakimi sami chcielibyśmy jeździć. Naszym celem jest budowanie rozpoznawalnej marki, która nadaje nowy kierunek sprzedaży samochodów, zmierzający do pełnego zadowolenia Klientów.

DOŚWIADCZENIE

Nasza działalność sprzedaży samochodów rozpoczęła się w 1997 roku. Od tego czasu dostarczyliśmy kilka tysięcy pojazdów i zbudowaliśmy szerokie grono powracających Klientów. Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie nas każdego dnia. To właśnie Wasza satysfakcja i wdzięczność dają nam motywację do dalszego działania. Jako miłośnicy motoryzacji stale się rozwijamy, szkolimy oraz monitorujemy rynek chcąc zapewnić profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

SALON

Salon MONARO w Nasiegniewie otworzyliśmy w kwietniu 2010 roku. W roku 2015 główną gałęzią naszej działalności stała się sprzedaż wyselekcjonowanych samochodów wyłącznie z Polskiej Sieci Dystrybucji. Najwyższa jakość oraz zadowolenie Klientów od samego początku były wpisane w naszą misję. Najlepszym dowodem na to są uzyskiwane pozytywne opinie oraz nagrody w branżowych plebiscytach.

Plac ekspozycyjny mieści około 60 samochodów i jest całodobowo monitorowany. Lokalizacja bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej numer 562 łączącą Szpetal Górny z Płockiem, zapewnia łatwy dojazd z każdego miejsca Polski.  Do dyspozycji Klientów udostępniamy ogrzewane i oświetlone pomieszczenie do komfortowych oględzin auta bez względu na porę dnia oraz panujące warunki pogodowe.

BIURO OBSŁUGI

W 2022 roku otworzyliśmy nowe, przestronne Biuro Obsługi, które jest wyposażone w klimatyzację, łazienkę oraz poczekalnie. Chcemy aby zakup auta przebiegał dla Was w komfortowych warunkach a nasza fachowa obsługa i wiedza pomogły dokonać właściwego wyboru. Łamiemy negatywne stereotypy dotyczące branży i pokazujemy, że salon aut używanych może być miejscem przyjaznym, w którym nie tylko można znaleźć świetnej jakości samochód, ale także dokonać bezpiecznej transakcji na uczciwych warunkach.

KOMIS SAMOCHODOWY ROKU 2020

W 2021 roku odebraliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii Komis Samochodowy Roku organizowanego przez Gazetę Pomorską.

ORŁY MOTORYZACJI

Jesteśmy laureatem nagrody Orły Motoryzacji 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023.
Nagroda przyznawana na podstawie pozytywnych ocen i opinii Klientów – dziękujemy.

TAJEMNICZY KLIENT

Przeszliśmy pozytywnie badanie Tajemniczego Klienta.

„Zaświadcza się, że firma charakteryzuje się najwyższą jakością obsługi klienta oraz profesjonalną wiedzą z zakresu motoryzacji. Zaświadczenie jest potwierdzeniem kompetencji i wiedzy praktycznej personelu przedsiębiorstwa.” – 16.06.2016r.

Czy meble wykonywane na zamówienie są objęte gwarancją producenta?GWARANCJA

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest bezstresowa jazda tuż po zakupie. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z nowym czy używanym pojazdem, każdy z nich jest narażony na nieoczekiwane awarie. Z tego powodu dla bezpieczeństwa naszych Klientów umożliwiamy zakup auta używanego z gwarancją nowego. Przedłużona gwarancja to pewność, że w razie niespodziewanej awarii koszt części i robocizny pokryjesz z Polisy Ubezpieczeniowej. Naprawy dokonasz w dowolnie wybranym przez siebie serwisie Autoryzowanym lub niezależnym. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Gwarancje”. 

FINANSOWANIE

W naszej firmie kupisz samochód za gotówkę, zapłacisz za niego przelewem bądź skorzystasz z kredytu lub leasingu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących banków i firm leasingowych. Dzięki temu nie są Państwo zmuszeni do odwiedzania oddziałów bankowych, gdyż tym na co dzień zajmują się nasi wykwalifikowani doradcy, którzy przedstawią najkorzystniejszą dla Państwa ofertę finansowania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Finansowanie” lub zadzwoń do nas.

❤️ POLSKIE Lajki Polubienia Like FACEBOOK pod zdjęciem, postem FB SPRAWDZENIE PRZED ZAKUPEM

Klienci salonu MONARO mogą liczyć na kontrolowany proces zakupu. Na Wasze życzenie wyrażamy zgodę na sprawdzenie auta w dowolnie wybranym serwisie lub Stacji Diagnostycznej. Nie stanowi również dla nas problemu udostępnienie pojazdu do oględzin niezależnego rzeczoznawcy. U nas nigdy nie jest tajemnicą numer nadwozia VIN i inne dane, które podajemy w ogłoszeniach . Ponadto wszystkie samochody sprzedajemy na fakturę z kompletem dokumentów, dzięki czemu nasi Klienci zawsze mają zapewnione 100% bezpieczeństwa transakcji.

1,970 Fila Auto Vettoriali, Illustrazioni e Clipart KUP ONLINE Z DOSTAWĄ DO DOMU

W ostatnim czasie ten model zakupu staje się coraz bardziej popularny. W naszym salonie znajdziesz swój wymarzony samochód również online, a my dostarczymy go szybko i wygodnie do Twojego domu. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze zaprezentujemy go Tobie na odległość – nie tylko poprzez zdjęcia ale również video rozmowę. Jeśli masz wątpliwości możemy podstawić auto na wybrany przez Ciebie serwis bądź możesz zamówić wizytę rzeczoznawcy, który sporządzi raport. Następnie wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły i dogodny termin dostawy Twojego auta naszą firmową lawetą. Bezpiecznie i bezstresowo!

 ZAPRASZAMY

Przed wyjazdem po konkretne auto prosimy o potwierdzenie jego dostępności.
Szerokiej drogi!

GALERIA

HISTORIA NAZWY MONARO

Nazwa firmy nawiązuje do unikatowego i szybkiego dwudrzwiowego coupé Holdena Monaro, który początkowo napędzany był ośmiocylindrowym widlastym silnikiem o pojemności 5,7 litra, dysponujący mocą 333 KM (moment obrotowy 465 Nm). Rozpędzał Monaro do 100 km/h w 6 sekund.

W 2006 roku otrzymał jednak nowe V8 o pojemności 6,0 l 400KM (moment obrotowy 530Nm). To ten sam silnik znany z Chevroleta Corvetty, który rozpędzał Monaro do 100 km/h w 4.8 sekundy. Topowa wersja nosiła nazwę VXR 500.

Ostatni Monaro zjechał z taśmy produkcyjnej 14 czerwca 2006 roku.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!
606 504 729 | 888 962 043
Szybki kontakt!
Ta strona korzysta z plików cookie w celu zwiększenia wygody przeglądania.